Pravidla diskuze

BAZHAR.blog umožňuje návštěvníkům se vyjádřit pod téměř všemi články. Nejedná se však rozhodně o plně svobodnou diskuzi, máme několik základních pravidel, jejichž dodržování se zde bude kontrolovat a případné „vadné“ příspěvky mazat.

 1. Jsou zakázány všechny pokusy o spam apod.
 2. Je zde zakázáno uvádět jakékoliv odkazy na ilegální software.
 3. Urážky, nadávky a jiné vulgarismy nejsou tolerovány.
 4. Za komentář(e) nesou výhradní odpovědnost jejich autoři, nikoliv BAZHAR.blog či jeho autoři (samozřejmě pokud není autorem „vadného“ komentáře autor BAZHAR.blogu)
 5. Je zakázáno odkazovat na stránky pana Radka Hulána. Všechny odkazy budou přepsány a budou odkazovat na chybovou stránku.
 6. Autoři BAZHAR.blogu si z osobních důvodů přejí využívat přezdívek namísto občanských jmen. Příspěvky uvádějící jejich jména budou upravovány a v případě úmyslného porušení pravidla, budou mazány.
 7. V budoucnu může být seznam těchto pravidel rozšířen.
 8. Je zakázáno používat v diskuzích jako avatary nacistickou nebo komunistickou tématiku (znaky aj.).
 9. Publikováním komentáře na BAZHAR.blogu nevzniká autorovi žádné právo na podíl na jakémkoliv případném výdělku, který může BAZHAR.blog generovat.
 10. BAZHAR.blog si vyhrazuje právo mazat komentáře bez předchozího oznámení, či odůvodnění
 11. Autor komentáře publikuje svůj příspěvek dobrovolně, s vědomím všech možných právních následků.
 12. BAZHAR.blog není povinen mazat jakékoliv příspěvky na žádost jejich autorů či kohokoliv jiného.
 13. Editujeme pouze jednotlivá slova komentářů (např. sprostá slova), pokud jsou v rozporu s pravidly. A to dle uvážení. Pokud je celé vyznění komentáře v takovém rozporu, maže se celý jeho obsah.
 14. Příspěvky vkládané za účelem propagace (reklamy) jiných stránek jsou zakázané a jedná se s nimi jako se spamem. Máte-li zájem umístit na těchto stránkách za rozumný poplatek reklamní sdělení (i třeba formou článku), kontaktujte autora.