Tupé Windows

Autor: nemo | Publikováno: 15. 03. 2007 v 00.23 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Původně tu měl být článek o tom, jak jsou mobilní telefony značky Motorola tupé a nevhodné na používání. Bohužel ale díky totální tuposti „systému“(spíš bordelu) MS Windows, jež jsem poslední dobou nucen dočasně používát, sem nemohu dát nic.

Článek je totiž uložen v paměti mé N9500. Windows nejen, že odmítají jakkoliv komunikovat prostřednictvím infračerveného portu, odmítají komunikovat i s mou USB čtečkou paměťových karet.

A protože tím se mé možnosti komunikace s borde… pardon… systémem vyčerpali, jsem nucet tu místo článku rychle napsat aspoň tuhle nadávku.

Jinak se omlouvám, ale tento týden jsem nějak vůbec nestíhal psát a podle toho to tu i vypadá. Na dnešek jsem měl připravený zmíněný článek o Motorole (konkrétně L7) a na pátek bych snad také něco měl… Ovšem technika, dá-li se „OSWindows za něco takového považovat, se vzpříčila a já sem nemám co dát.

Krom toho jsem dneska 3× prohrál ve StarCraft na Battle.Netu – a jednou to byl „dokonce“ z…enej cheater, což mě naštvalo ze všech her nejvíc…

Čili jistě chápete, že mé rozpoložení zrovna není nejlepší (což nijak neovlivnilo počet nadávek a narážek na Windows…), natož abych ještě zkoušel vymýšlet způsoby, jak dostat články z mého komunikátoru do počítače.

Prostě to sem dám až zítra. Bad Luck.

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.