Mafia: Sin City

Autor: nemo | Publikováno: 09. 03. 2007 v 00.30 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Již nějaký čas si můžete stáhnout modifikaci hry Mafia, Sin City. Svého času ji vytvořil Petronius a nabídl na internetu.

Jistou dobu byla vcelku známá, ale po čase „zapadla“. Petronius si na ní však nedávno vzpomněl a tak jsme se spolu rozhodli ji opět nabídnout jako zajímavost případným majitelům původní hry. Tentokrát však přímo na BAZHAR.cz, s lepší (byť na rychlo „ušitou“) webovou stránkou a s fórem na výměnu názorů.

Nepočítáme s tím, že by o modifikaci byl nějaký enormní zájem. Prostě jsme ale chtěli, aby byla přístupná, aby měla slušnou prezentaci a hlavně aby byla „doma“ – na doméně, kde na ní opět nezapomeneme.

Modifikace samotná je vlastně standartní hra Mafia s nahrazenými texturami. Její instalací pochopitelně nepřijde o textury původní a je tak možné bez obav modifikaci zase odebrat a vrátit hru do původního stavu. Instalátor je v češtině.

Mafia: Sin City má vlastní stránku:

Fórum zatím není funkční a tak pro případné dotazy využijte komentáře pod tímto článkem.

P.S.: Zatím jsme nestihli dokončit stránky do funkčního stavu. Speciálně je problém s IE, který si dělá co chce. Také některé další části jsou nekompletní. Každopádně ta modifikace ze stránek jde stáhnout, takže věřím, že nám drobné problémy odpustíte…

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.