BAZHAR Wallpapers - spousta tapet na plochu

Autor: Petronius | Publikováno: 05. 03. 2007 v 01.01 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Chtěl bych vám tu krátce představit BAZHAR Wallpapers, který vytvářím už zhruba rok. Jak už název napovídá, je to dceřinný web BAZHAR.blogu a je to databáze kvalitních tapet na pracovní plochu.

BAZHAR Wallpapers se člení na tyto kategorie: příroda, živočichové, filmy a seriály, celebrity, NHL, automobily, vesmír, windows, jídlo a nápoje, speciální příležitosti ,vlastní produkce, galerie uživatelů.

Jako základ a jádro celého webu jsem použil Coppermine Photo Gallery. Je vyvíjena jako komplexní soubor scriptů pro snadné vytvoření internetové galerie. Samozřejmě obsahuje různé jazykové modifikace včetně češtiny. Můžete si ji stáhnout na coppermine-gallery.net.

Po krušných začátcích má dnes tento web návštěvnost okolo 500 návštěv denně. Konkurence mezi weby zabývajícími se touto tématikou je velká, a tak si myslím, že je to dobrý výsledek. Možná je to i proto, že se snažím vybírat z veřejně dostupných tapet jen ty opravdu kvalitní. Některé jsou dokonce z mé vlastní produkce.

Samozřejmě je zde možná registrace uživatelů. Po zaregistrování může uživatel sám uploadovat své vlastní tapety. Takže i VY se můžete podílet na tvorbě této databáze!

2 komentáře k “BAZHAR Wallpapers - spousta tapet na plochu”

  1. 1. Odoo.cz napsal:

    Zde je taky spousta wallpaperů a taky spousta místa pro nové :)
    http://www.odoo.cz/gallery.php

  2. 2. nemo napsal:

    [1] Hele – neprehanej to s tou reklamou. Tohle uz je na hranici spamu. Necham to tu, proze v diskuznich pravidlech do ted informace o reklame nebyla uvedena (coz se ted zmeni), ale…

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.