Invertovaný Dalmatin

Autor: nemo | Publikováno: 02. 03. 2007 v 18.18 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Máme doma pejska. Jmenuje se Sisi a je to Cavalier King Charles Spaniel. Je velice chytrá, roztomilá, zvědavá a především vlezlá. K její velké radosti se stává objetí různých veselých nápadů. Zde, čistě pro zasmání a bez nějaké pointy, máte jeden z těch posledních.

Velice se omlouvám za kvalitu fotek, ale Sisi je furt v pohybu, mě se šíleně třesou ruce a navíc mám velice starý digitální foťák (jehož další „kvalitní“ výtvory si můžete prohlédnout v předchozím článku). První fotka je pořízena mobilem a ta druhá zmiňovaným foťákem. Měl jsem pro vás sice původně čtyři fotky, ale dvě byly rozmazané opravdu hodně a ty zbylé stačí.

Sisinka / Invertovaný Dalmatin

Na první je zachycen vzácný moment, kdy Sisinka chvilku stojí na jednom místě. Na tom druhém vybírá ten správný „kousek“ jídla (je to člen rodiny, čili jí). Nikoliv proto, že by měla hlad. Dělá to, když je nervozní (z těch ozdob). Je nutné zmínit, že také ráda rozmisťuje různé vhodné kousky z misky po bytě. Hlavně večer a v noci slouží výtečně jako nášlapné miny (je to zážitek, dupnout na tvrdou „kostku“)

Sisinka / Invertovaný Dalmatin

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.