BAZHAR.blog startuje

Autor: nemo | Publikováno: 03. 01. 2007 v 20.13 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Vítejte vůbec poprvé na novém BAZHAR.blogu!

Protože je rozdíl mezi tímto webem a původním BAZHARem více než značný, sluší se jistě na úvod trochu podrobněji napsat něco o důvodech, jež mne vedly k tak razantní změně.

BAZHAR tu byl od roku 2003. Původně ještě na stránkach aktualne.cz, později na vlastní doméně (této). Za tu dobu se mu více méně dařilo, avšak neustále se potýkal s nedostatkem redaktorů. A právě to je ten důvod, proč jsem jeho činnost ukončil.

Nedostatek redaktorů znamená totiž nedostatek aktualizací. A nedostatek aktualizací zase znamená ztrátu zajímavosti pro návštěvníky a tím i ztrátu návštěvnosti.

Nehodlal jsem už snášet zanedbané stránky, které tu byly akorát pro ostudu, a tak jsem se velice nedávno rozhodl BAZHAR nahradit něčím jiným, co by bylo méně náročné na množství článků a predevším jejich téma.

Blogy jsou dnes hodně populární. Mnozí lidé tvrdí, že kdo dnes nemá blog, jakoby nežil. Na myšlenku, že bych mohl nahradit BAZHAR nahradit právě tímhle, jsem přišel před nějakým časem. Blog totiž umožňuje, narozdíl od časopisu, to, že autor může psát naprosto o všem. Třeba jak šel dneska ráno koupit rohlíky a jeden (rohlík) byl už tvrdej. Tedy pokud to někoho bude zajímat…

Navíc je možné psát dost neformálně. Teďka tady můžu kecat úplný kraviny, psát nespisovně, prznit SLoVa, psát s chibamy a nikdo mi nemůže rict ani popel, protoze je to Blog a je ciste zalezitost autora (autoru), jak se tu hodla presentovat a koho tim hodla prilakat.

No a díky tomu je tu jakýsi předpoklad, že i málo autorů dokáže psát dost článků, aby sem nekdo chodil a mělo to slušné přístupy v počítadle ;-)

Je totiž mnohem lehčí psát o těch již zmíněných rohlících, než pracně vymýšlet námět a pak sepisovat článek na téma „Slušnost v české politice“.

Tak proto právě Blog. A proč vlastně stále něco, co vyžaduje spustu tvůrčí práce (i psaní o rohlících dá práci, byť jí pak nikdo neocení)? Prostě proto. Chtěl jsem mít prostě možnost se vykecat a zároveň mít stránky osobnějšího rázu, na které bych mohl odkazovat na vizitce :-)

Proto tu zkrátka najdete BAZHAR.blog a ne warez fórum. Vítejte!

15 komentářů k “BAZHAR.blog startuje”

 1. 1. nemo napsal:

  Tak jeden testik komentare…

 2. 2. nemo napsal:

  Druhy testik.

 3. 3. nemo napsal:

  Test

  [1]

 4. 4. nemo napsal:

  Tyhle komentare ignorujte. Budu si to tu vzdycky zkouset…

 5. 5. nemo napsal:

  Testovaci komentar. Ignorujte ho prosim.

 6. 6. nemo napsal:

  Opet testovaci komentar. Testujeme, kolik je hodin na serveru…

 7. 7. nemo napsal:

  jibj

 8. 8. nemo napsal:

  bedsb rswbesdv

 9. 9. nemo napsal:

  Tohle ingorujte, opet dalsi test.

 10. 10. nemo napsal:

  Test vkládání příspěvku.

 11. 11. nemo napsal:

  Testík

 12. 12. nemo napsal:

  test dalsi

 13. 13. nemo napsal:

  A snad poslední!

 14. 14. nemo napsal:

  Test (zase)

 15. 15. nemo napsal:

  poslední test

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.