US iTunes Store Gift Card v ČR jednoduše?

Autor: nemo | Publikováno: 21. 09. 2008 v 14.37 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Zrovna dneska jsem dostal zajimavý e-mail. Je to žádost o upozornění na novou službu.

Každý, kdo již zkusil nakupovat na iTunes Store jistě zjistil, že je to jednak silně návykové a jednak je docela problém sehnat tzv. Gift Card kupón na dobíjení. Pokud vám nezáleží na penězích, je to docela jednoduché (ovšem to si pak klidně můžete u nás koupit CD…), protože na eBay je nabídka ohromná.

Má to však vadu na kráse – za takové kupóny zaplatíte vcelku vyrazně víc ($25 za $33 apod.), čímž se samotné písničky docela výrazně prodraží. Chcete-li se dostat na nominální cenu, začíná obrovský maratón. Poslední dobou je to dokonce čím dál horší.

Skvělým řešením, o kterém jsem před nějakým časem psal, je iTuneShop, který se během okamžiku stal velice populárním a záhy na to byl kompletně vyprodaný. V současné době jsou k mání pouze vyšší kredity, které ale pro mnohé nejsou tak zajímavé. Je snad jiné řešení? Je!

iTunes Store Gift Card

Zdá se ale, že přichází další odvážný a snaží se nabídnout něco podobného. Je to velice zajímavé z několika důvodů. Jednak je to česká služba. Jednak se může platit bankovním převodem (v takovém případě musíte čekat na dokončení převodu) i přes PayPal, což je pro mnohé i dnes evidentně překážka. A ten hlavní důvod?

Překvapivě cena.

Nejen, že Gift Card nestojí víc, než je jeho nominálná hodnota, je dokonce levnější. Kupón v hodnotě $50 stojí $40 a ten v hodnotě $100 dokonce $75. Jiné k dostání, alespoň prozatím, nejsou. Je to jistě škoda. Mnozí by rádi do začátku nějaký levnější, třeba i bez slevy za plnou cenu.

Nezkušení uživatelé si mohou od prodejce přímo založit účet, ostatní využijí spíš poslání čistě kódu do již existujícího účtu. Při posílání kódu je ale na místě důležité upozornění. Tyto kupóny jsou tak levně nejspíš hlavně z toho důvodu, že rychle propadnou, pokud se ihned neaktivují. Musíte tak být online a kód ihned vložit do iTunes.

A kde tedy tento nový úkaz hledat? Přímo tady.

Upozorňuji, že jsem službu ještě nezkoušel, neznám se s provozovatelem a nemám zatím žádné reference. Pokud to tedy chcete „prubnout“, určitě se pak v komentářích ozvěte a řekněte vaše zkušenosti.

8 komentářů k “US iTunes Store Gift Card v ČR jednoduše?”

 1. 1. N3o21 napsal:

  Musím tě upozornit…
  Prodejce píše na svém webu, že je to legální. Ovšem legální to není, a jakmile Apple zjistí, že se jedná o „ilegální“ (účet občana jiné země než některého státu USA), účet zablokuje a zmizí z něj všechny peníze!
  Osobně se mi to nestalo, protože US účet momentálně ani nepoužívám. Ale několika ajfounistům už ano (objednávali přes iTunesShop.net).
  Proto bych tenhle postup moc nedoporučoval.

 2. 2. RaDeoon napsal:

  Dovolím si reagovat. Kdyby se to stávalo, tak by 99% čechů co je na iTunes mělo zrušený účet. Pokud máš český účet tak snad nakupovat ani nemůžeš. Teď si nejsem jistý mě to nešlo, jestli nějaký fígl nevím. Ale US účty jsou nejjednodušší a nejlevnější. Jsou to nejpoužívanější účty a za to, že jen polovina jsou američani nedám ruku do ohně. Myslel jsem spíše legální to, odkud pocházejí účty. Třeba mé kamarády napadlo, že někdo hacknul Apple. Což se mi opravdu nepodařilo.

 3. 3. ntr23 napsal:

  ty karty jsou taky možná levnější proto že jsou kupovány kradenými kreditkami. na ebay se dají najít i karty za 50% ceny.

 4. 4. _oli napsal:

  Těžko říct, kde to bere. Taky takto můžu sehnat iTunes Gift Cards, ceny jsou vyšší, to je pravda, ale třeba 100, 150 a 200 USD už výjdou levněji než je jejich nominální cena. Nevím jak legální to je ze strany USA prodejce (myslím že však ano, prý to musí odebírat ve velkém množství atd.). Jen s tou cenou tohoto prodejce se mi to zdá nějaké divné.

 5. 5. choze napsal:

  Ahoj,
  pokud někdo chcete tak teď můžu sehnat již aktivovaný účet se 100$ nebo 200$ na iTunes USA store za tyto ceny:

  100$ účet na iTunes za neuvěřitelných 1799,– Kč
  200$ účet na iTunes za neuvěřitelných 2699,– Kč

  Dokonce ho můžete mít přímo na Váš email – který mně sdělíte.
  Pokud máte někdo zájem tak mi napište na chozes(zavináč)gma­il(tečka)com

  CHOZE

 6. 6. Fiklík Martin napsal:

  Dobrý večer, měl bych zájem o kartu 200$. Pokud nabídka stále platí, prosím co nejdříve o bližší informace.

 7. 7. tomas napsal:

  ja si teda radsi priplatim a kupuji original voucher (kody) u kterych mam jistotu, ze mi ucet nezablokuji.. kody jsou platne 1 rok od aktivace..za 6 mesicu jsem nemel problem a prodejce je velice vstricny..pomohl mi ucet i zalozit..je to pres http://www.mikory.cz

 8. 8. how to get your free minecraft napsal:

  how to get your free minecraft…

  BAZHAR.blog » Blog Archiv » US iTunes Store Gift Card v ÄŒR jednoduÅ¡e?…

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.