Mac OS X 10.5.4 a Axesstel MV110

Autor: nemo | Publikováno: 01. 07. 2008 v 00.29 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Před hodinkou (v době psaní…) byla uvedena nejnovější aktualizace Mac OS X Leopard – 10.5.4. Oproti předchozímu update je tento mnohem skromnější – já stahoval pouhých 59Mb.

10.5.4 by mělo být zaměřené hlavně na opravy, další zvýšení stability a aktualizace zabezpečení (+ přidává podporu RAW formátu pro další fotoaparáty). Dle popisu je hlavní aplikací, které se update týká, iCal.

Aktualizace vychází pouhý měsíc po té předchozí. Je to také verze systému nutná pro používání iPhone 3G.

Na MujMac.cz jsem v článku o CDMA modemu Axesstel MV110L/H slíbil, že zde budu pravidelně psát, jestli je zařízení s novou aktualizací kompatibilní.

Mac OS X Leopard 10.5.4

Tak tedy – můžete směle aktualizovat. Modem funguje dle očekávání bez problémů dál.

Jeden komentář k “Mac OS X 10.5.4 a Axesstel MV110”

  1. 1. Yetty napsal:

    Zdravim,
    Chtel bych jen uvest, ze jsem objevil u ufouna ovladac na nas milovany CDMA modem Axesstel 110( http://www.ufon.cz/…110l-ufi.htm ). Tyto ovladace jsou plne funkcni na verzi systemu Leopard 10.5.5 (tzn. na mem Macbooku PRO), ale predpokladam, ze fungovat budou i na staqrsich verzich. Instalace je velice jednoducha… spusti se instalator a pote se v network settings postupuje viz vas navod. Kazdopadne driver vychazi podle meho z vaseho "vyrobku, protoze nainstaluje modem Sierra :-)… Pokud je to obecne znama informace, tak se omlouvam a pokud to nekomu pomuze nebo to nekdo zverejni na vyditelnem miste budu jen rad. Diky moc! Mejte se.
    Yetty

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.