Nový BAZHAR.blog

Autor: nemo | Publikováno: 14. 01. 2008 v 01.32 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Nastal čas, abych vám ukázal, jak bude cca vypadat zbrusu nový vzhled BAZHAR.blogu, který tak nějak po kouskách pomalu připravuju.

Místo odkazu sem dávám jen fotku (po rozkliknutí se načte fotka celého webu od shora až dolů), protože momentálně funguje pořádně jen v některých prohlížečích (Opera, Firefox, Safari…) a klasicky v Internet Exploreru je problém s menu, které odmítá být průhledné. Navíc funguje pouze hlavní stránka, ostatní ještě nejsou hotové. Zkrátka by nemělo smysl tu nabízet odkaz, když by z toho většina lidí nic neměla.

Do komentářů pod tento článek můžete psát své dotazy a připomínky. Slibuji, že se nad všemi zamyslím, ale neslibuji, že všechno splním.

Tady to je:

Novy BAZHAR.blog

A ještě něco, než mě s tím začnete bombardovat v diskuzi – vím, že text prvního příspěvku u „blesku“ je hůře čitelný. Počítám ale s tím, že v tom místě bude stejně AdSense, takže to by mělo problém vyřešit (kdo používá AdBlock apod. … by neměl používat AdBlock apod. ;-) )

Jeden komentář k “Nový BAZHAR.blog”

  1. 1. BAZHAR.blog » Blog Archive » Aktualizace BAZHAR.blogu napsal:

    […] čtenáři si jiste vzpomenou na můj článek o chys­taném novém vzhledu. Ten se mi za tu dobu docela rozležel v hlavě. Nenasadím ho, […]

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.