Byl jsem odhalen ;-)

Autor: nemo | Publikováno: 21. 11. 2007 v 12.40 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Jako mnoho lidí, i já mám úchylku na různé statistiky. Pochopitelně jsem obvzláště nadšený, protože návštěvnost BAZHAR.blogu poslední dobou opět dosahuje velmi výrazného nárůstu. Kupodivu především (ale nejenom díky) recenzi Motoroly F3. Tento článek se konečně dostal do vyhledávačů a ty se ho rozhodli hodnotit velmi vysoko (velmi milé).

Není tedy divu, že se kochám návštěvností i několikrát za den. A teď přichází zajímavá věc – můj „úžasný“ článek o tom, jak jsem byl odpojen od internetu, získal docela zajímavou pozornost.

Nebudu tu kecat – napsal jsem do redakce Lupa.cz a na celou záležitost je upozornil – již dříve jsem četl na Lupě články na podobné téma a tak mě napadlo, že by je to mohlo zajímat (tedy ne, že by můj námět byla nějaká bomba, ovšem i tak je lepší nějaký článek, než žádný). Nechal jsem na nich, aby rozhodli, jestli jim stojí za to to „otisknout“. A taky jsem si říkal, že se případný autor článku pokusí získat vyjádření obou stran a má tak šanci, jako novinář ze známého serveru, získat mnohem přesnější informace o celé záležitosti.

Lupy mi neodpověděli. Ovšem zdá se, že je to přeci jen asi možná (vyjádřil jsem pochybnost dost jasně?) zaujalo a někdo se přeci jen na toto téma činí. Jak jsem na to přišel?

Nyní se vracím zpět k úvodu. Koukám právě na statistiku přístupů a tam hned pod sebou vidím toto:

Náhodička?

Náhoda? Hned takhle pod sebou? Nebo prostě v NewTeluBroadNetu pravidelně googlí svoje jméno, jestli o nich někdo něco nepíše? A nebo se ten potenciální redaktor Lupy, když jim potenciálně psal, zmínil i o tom, odkud takovou informaci získal? Jsem doslova poctěn ;-)

No nic…

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.