Heroes, Prison Break a další

Autor: nemo | Publikováno: 02. 10. 2007 v 11.14 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Tak nám polehoučku začala nová sezóna seriálů. Na Nově se objevil konečně seriál Prison Break alias Útěk z vězení. Překlad je dle mého názoru dost slušný, dabing také, ovšem ty hlasy mi k lidem nesedí. Tedy chci říct – herci, kteří seriál nadabovali, odvedli dobrou práci, ovšem jejich hlasy mi k postavám vůbec nesedí. Za to samozřejmě nemůžou. Možná jsem ale jen ovlivněn originálním zněním.

BTW byl jsem překvapen (možná se mi to jen zdálo), že reklamy byly vcelku krátké. Připomínku mám ale k vysílacímu času – je to dost pozdě večer. V seriálu se sice občas objevují drastičtější scény, ale kdyby ten seriál na Nově nalepili co nejvíce k 22. hodině (na začátku stejně tuším k ničemu „závadnému“ nedochází), bylo by to jistě nezanedbatelné plus.

Pak tu mámě seriál Heroes ten vstoupil do druhé řady a složité nitky příběhu se opět začínají zamotávat (a následně rozmotávat). Seriál pochopitelně neběží v ČR (oh…), ovšem v dnešní době internetu snad není problém využít jiné zdroje (legální). Druhý díl dávali včera.

Stargate Atlantis. Dlouho očekávané pokračování. Druhý díl bude tuším 8. tento měsíc. K tomuto seriálu mají Češi obvzláště kladný vztah, neboť snad nejhlavnější vedlejší roli Dr. Radka Zelenky hraje Čecho-Kanaďan David Nykl. Řeknu vám, že je to skutečně zvláštní, když v americkém seriálu zazní z ničeho nic čeština (většinou trochu peprnější). Zelenka se k velkému nadšení skutečně obrovského množství fanoušků objevuje v prvním díle ve skutečně potěšujícím „množství“.

A poslední díl 2. řady populárního IT Crowdu už je také na světě.

Určitě je nových epizod různých seriálů více. Ovšem ja jsem zmínil ty, které sám sleduji. Třeba si také jeden najdete :-)

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.