Nějakou dobu jsem tu nebyl…

Autor: nemo | Publikováno: 28. 09. 2007 v 11.30 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Někteří bystřejší z vás si jistě všimli, že jsem tu nějakou dobu nenapsal ani řádku. Jednak jsem byl poslední dobou trochu mimo a navíc už mi konečně přišel očekávaný jablečný počítač. Jistě chápete, že jsem byl plně zaneprázdněn zkoušením nové hračky a na nějaké to blogování zkrátka nebyl čas.

I teď se dost přemáhám, když píšu tenhle článek, protože je ještě stále co objevovat a oproti tomu se jeví otevírání textového editoru dost fádně. Naštěstí pro mé čtenáře, naneštěstí pro mě, zrovna sedím ve vlaku a žádné náznaky internetu široko daleko.

Rozhodl jsem se tedy, že napíšu aspoň krátkou zmínku o tom, že ještě žiju. A pochopitelně abych se zmínil o Apple, když už jsem jeho koupí vyhrožoval v minulém článku.

A co konkrétně jsem tedy koupil? Jedná se o aktuální bílý Macbook 2.16GHz. O detailech se zatím rozepisovat nebudu. Jak je mým zvykem, udělám za čas mou klasickou uživatelskou recenzi. Už teď ale tuším, že ji budu muset rozdělit na dvě části. Nespíš na hardware a software. Chvilku to ale potrvá – nemám ve zvyku psát o věcech, které mám jen krátce.

Než se s Mac OS X dostatečně „sžiji“ a přejdu přes období nadšení čímkoliv, bude to trvat tak minimálně čtrnáct dní. Když k tomu ještě přidám, že si článek musím nejdřív nechat projít v hlavě, aby měl hlavu a patu, budu se muset donutit nadatlovat velké množství textu, máte přibližně představu, jak dlouho to asi tak může trvat.

Rozhodně to neznamená, že je to na dlouhou dobu můj poslední článek, či že do té doby budu své nadšení z Macbooku projevovat jinde, nicméně na řádnou recenzi si chci nechat čas.

Pokud to totiž má být pro někoho užitečné (a že už jsem našel někoho, kdo se i na základě mé recenze rozhodoval, co koupit), musí se to udělat pořádně.

Čili shrnutí: žiji, mam Apple, brzo bude nějaký článek.

2 komentáře k “Nějakou dobu jsem tu nebyl…”

  1. 1. SackX napsal:

    Hmm, recenzi si v hlavě připravuji už asi rok či jak dlouho vlastním Maca a pořád nic:-)…

  2. 2. nemo napsal:

    [1] Tak to se mi ulevilo, ze nejsem sam :-)

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.