Když zákon schválnosti funguje…

Autor: nemo | Publikováno: 31. 08. 2007 v 11.51 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Je tomu skutečně tak. Mám připravenou na zveřejnění recenzi jedné mobilní hračky (nechte se překvapit). Pořídil jsem ji už před několika měsíci a hned při rozbalování jsem udělal fotky.

No a od té doby jsem o ně (ty fotky) neustálé zakopával (co je v tomhle adresáři? aha…), což mi připomínalo, že bych měl tu recenzi už konečně napsat.

V neděli jsem jel vlakem a tak jsem měl (při tempu ČD) více než dost času recenzi napsat. Ve středu jsem ji zkontroloval, opravil překlepy (na Nokii 9500 se prostě překlepům nevyhnu) a naládoval na BAZHAR.blog. Už stačí jen stisknout „Publikovat“.

Ovšem ty fotky se jaksi vypařily. Přendaval jsem je z místa na místo až jsem je asi smazal (doufám, že ne). Od té doby zkrátka hledám.

Samozřejmě bych si mohl vypůjčit fotky z MM.cz (což bych stejně udělal pro doplnění), ovšem na nich neuvidíte právě to, o co mi v recenzi jde a na co tam odkazuji…

Zkrátka to sem píšu, abyste si nemysleli, že se flákám a nevážím si zvýšeného zájmu (dle statistik návštěvnosti) o tento skromný blog.

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.