Český Apple rumor ;-)

Autor: nemo | Publikováno: 04. 08. 2007 v 11.22 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Bohužel na blogu nemohu prezentovat žádné úžasné a zaručené „rumors“ ze světa jablečných počítačů (a vlatně ze žádného světa). Jste-li lační po nových informacích v českých (a slovenských) luzích a hájích, musíte vzít za vděk alespoň této zprávičce:

Autoři povedeného MacBlogu na nás chystají nový projekt – při procházení webu jsem narazil na Technorati profil Tomáše Kováče, kde se oproti dřívějšku objevil odkaz na iPodBlog. Čtete správně. Dokonce i ikonka webu je stejná ;-)

Takže bych si dovolil říct, že se nám rodí další „eplí bloček“. Takové blogy roustou jak houby po dešti, ovšem moc dlouho nevydrží a časem se množství nových příspěvků znatelně ztenčuje. Nový projekt od autorů MacBlogu má ale, podle mě, dost slušnou naději stát se dlouhodobě úspěšným. Držím palce.

Jak jsem řekl – do kolen z mého „objevu“ rozhodně nebudete (nejste). Ovšem aspoň se nám všem zkrátí čekání na 7. srpna na nové iMacy (viď SlackXi…). Já osobně tajně doufám především v nový iLife – nechce se mi ho kupovat pak zvlášť. Už dost na tom, že nejspíš budu muset koupit Leoparda, protože ho nedostanu s MacBookem

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.