On-line archiv České Televize stojí za…

Autor: nemo | Publikováno: 24. 07. 2007 v 21.01 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Dnes jsem zabrousil na stránky České Televize. Chtěl jsem si pustit jeden pořad o současných českých trendech v interiérech bytů apod.

Jak milé ovšem bylo, když se místo mého pořadu pustila část vysílání Euronews. Říkal jsem si v tu chvíli, že jsem asi kliknul na něco jiného, ovšem nebylo tomu tak.

Archiv ČT je dle mého názoru rozdělen po jednotlivých dnech a jednotlivé pořady jsou od sebe odděleny čaovými značkami. Ovšem tyto značky jsou přiřazené často chybně.

V mém případě se tak stalo, že „vysílání“ začalo o devadesát (!!!) minut dříve, než začínal samotný pořad, který mě zajímal. Čili musel jsem „odkoukat“ devadesát minut jiných pořadů, než začal ten, na který jsem se chtěl podívat. Ono totiž nejde posouvat („přetáčet“) dopředu (nejspíš, když to není v cache).

Jedinou záchranou bylo, že se jednalo o tzv. „Večer na téma…“, což znamená, že v ten den ČT vysílá pořady s podobnou tématikou, takže jsem vydržel čekat.

NIcméně je to tragédie. Takováto „drobnost“ dělá z archivu naprosto nepoužitelnou službu. Ačkoliv se to neděje pravidelně (u všech pořadů), i tak je to hrozné.

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.