Playstation 3 je levnější

Autor: nemo | Publikováno: 09. 07. 2007 v 13.15 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Konzole Sony Playstation 3 zlevnila o $100. Jedná se o dražší verzi se 60GB diskem. Je otázkou, jak se změní cena přístroje tady u nás.

Nicméně Sony si dělá jenom prostor pro novou verzi s větším diskem. O základní 20GB verzi nemá vpodstatě nikdo zájem (z těch, kdo o PS3 zájem má).

Je to zkrátka dobře. Za peníze, které PS3 stojí, je jen velice dobře, že dostanete „plnohodnotnou“ konzoli (čtečka…), místo té nepatrně ořezanější.

I tak se mi ale zdá rozdíl v přepočtu 2200,– za 20GB navíc (60GB vs. 80GB) u nové nejvyšší verze trochu dost. Za to se dnes dá koupit zhruba 250GB disk. A to pro koncového uživatele. Sony, jako velkoodběratel, se jistě pohybuje v jiných cenách.

Pro mě je zatím dlouhodobě nejpřitažlivější Nintendo Wii. A to zejméná (pochopitelně) díky ovládání. O konzoli mám totiž zájem jako o náhradu heaní na počítači (a to znamená, že se bojím „ztráty“ myši). Nicméně PS3 by se časem mohla dostat do mých úvah také. Kdyby nabízela rozumnou evropskou cenu a razantně by se zvýšil počet zajímavých her v nabídce.

Na to mám ale já osobně času dost. Konzoli si dopřeji až za dost dlouhou dobu, takže mohu vesele pozorovat dění na trhu.

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.