Windows Vista: Řekněte LOL!

Autor: nemo | Publikováno: 04. 07. 2007 v 22.42 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Jsem rád, že zdaleka nejsem sám, koho napadlo už při první prezentaci sloganu "Windows Vista: Řekněte "WOW"" toto (nalezeno na Google Images):

Windows Vista: Řekněte LOL!

Nevím, co si v marketingu Microsoftu mysleli – vždyť se to samo přímo nabízí! Pochopitelně se jedná o žert někoho s patřičným programem, ale i tak to vystihuje, co si o „zázraku z Redmontu“ myslí mnozí – včetně mě.

4 komentáře k “Windows Vista: Řekněte LOL!”

 1. 1. AndY napsal:

  Ano, už ani nejsem překvapen, pubescentní děťátko s ilegálnímy WinXP, neschopno si koupit ani OEM, bude házet špínu na něco co nikdy nevlastnil a pravděpodobně nikdy vlastnit nebude. Když na to nemám tak je to šmejd. Další zbytečně zabraný web prostor. Zabraný člověkem který jen zbytečně dýchá vzduch.

 2. 2. nemo napsal:

  [1] Pokud se vam moje existence nelibi:

  1. polibte mi pr*el
  2. polibte si pr*del

  Aneb jinak: Na Windows Vista skutecne nemam. Mnohem radsi si totiz koupim Mac OS X Leopard v plne, neorezane, verzi za mnohem mene penez.

  Nemam Windows vubec, natoz pak Xp ci jakekoliv jine. Navic pouzivam pouze legalni software. Navic nejsem pubescent.

  Z toho tedy mohu vyvodit: lezete. A tedy jediny, kdo zbytecne dycha vzduch, jte vy.

 3. 3. Puff napsal:

  Plodná diskuze.
  Ale obrázek je super, obdivuji Microsoft, že vůbec dokázal pár Vist prodat, opravdu nebyly moc povedené. A také se poučil, nemyslím, že teď existuje lepší all-around (poměr cena/stabilita/bez­pečnost/rychlos­t/uživatelská přívětivost/kom­patibilita) systém než Windows 7.

 4. 4. Overtonesinger napsal:

  Skvělý obrázek!

  Visty byl zatím opravdu nejNEpovedenější systém od Mikrosoftu v posledních 10-ti letech. Proto jsem čekal na další verzi windows… řekl jsem si, že Visty přeskočím – že do té doby počkám na těch Windows XP.
  Teď už mám druhý počítač s originálníma Windows 7 (x86 / x64) a jsem spokojen.

  Jsem moc rád, že jsem Visty přeskočil.

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.