Jak jsem vyhrál v soutěži pro Pražáky

Autor: nemo | Publikováno: 12. 04. 2007 v 08.08 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Občas se nechám zlákat a zapojím se do nějaké soutěže. Tedy ne, že bych propadal k hraní ala Šťastných deset apod.. To ne. Mám na mysli takové ty hry „poši SMS“ a vyhraj. A sice nejčastěji od Vodafone.

A tak jsem se nedávno zapojil do soutěže pořádané Motorolou pod záštitou Vodafone v časopisu ČiliChili při příležitosti uvedení nového českého filmu Pusinky. Film jako takový ve mě vyvolal dojem klasického českého „vytahovače“ peněž z kapes rodičů zkrze jejich „náctileté“ děti. Neviděl jsem ho a prý to má být něco lepšího, než trapnosti ala Snowborďáci. Takže radši pomlčím a možná ho někdy v daleké budoucnosti uvidím – a v takovém případě se o své dojmy jistě na tomto blogu podělím. Tedy jestli sem psát vydržím a neumřu v důsledku tvůrčího vyčerpání.

Ale zpět k věci. Jakohlavní cena soutěže bylo několik kusů růžovoučké Motoroly Razr. Darovanému koni se přece chrup nekontroluje a tak jsem mínil případnou výhru darovat nějakému rodinnému příslušníkovi.

Asi za dva dny mě přišla v 16:29 SMSka, že jsem vyhrál. Bohužel ne telefon, ale volnou vstupenku do kina pro dvě osoby na zmíněný film. Kámen úrazu a zároveň důvod, proč píšu celý tento článek, je (byl), že vstupenky byly na promítání ještě ten samý den v 19:45 v kině Atlas v Praze.

Do Prahy to mám v současné době po dálnici 150 kilometrů. Možná bych si čistě teoreticky mohl vymyslet nějaký výlet do Prahy, ovšem rozhodně ne ten samý den, co jsem dostal zprávu, že můžu „vyrazit“. Autoři soutěže se tu zřejmě poněkud sekli. Mohli aspoň předpokládat, že se soutěže zúčastní také někdo, kdo nebydlí v Praze ani okolí.

Rozhodně nemůžou čekat, že se někdo sbalí a vrhne se do kina jenom proto, protože je to zadarmo. Vždyť jenom v palivu by to vyšlo na více jak dvojnásobek ceny!

Tímhle celým článkem rozhodně nechci řict, že jsem nějak rozhořčený apod. Připadá mi to jenom takové „blbé“. Kdyby byla takováto vstupenka doručena aspoň o týden dříve, dalo by se to pochopit.

Ale co, chyba se stane…

2 komentáře k “Jak jsem vyhrál v soutěži pro Pražáky”

 1. 1. MiK napsal:

  Si tipnu že jsi snowboarďáky ani neviděl a kritizuješ je jen kvůli tomu že to je teď in… netvrdím že je to nějaký intelektuální humor, ale jako oddechovka super. Už mě tento typ článků kde se „slabší“ filmy pomlouvají začínají lézt na nervy… to je jak sledovat Novu… pořád to samé dokola

  (jo a mít povinný email u článku taky není zrovna super, tak se nediv nad kravinou co jsem tam napsal)

 2. 2. nemo napsal:

  [1] Tipujes spatne. Zrovna „Snowboardaky“ jsem videl.

  Nemohu to povazovat ani za oddechovku. Je to proste totalni smes trapnosti vseho druhu.

  E-mail je povinny na spouste stranek, tak nevim, v cem by mel byt problem

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.