Jak jsem napálil sám sebe

Autor: nemo | Publikováno: 28. 03. 2007 v 20.55 | Linkuj.cz | Jagg.cz | Topčlánky.cz

Nesnáším spam. Je to tak neuvěřitelně odporná věc. Zatímco jsem se ho, díky přechodu na Gmail konečně zbavil, na webech, které mám na starost, mi neustále bují.

Dřív byl klid, ovšem od jisté doby si mě spam-boti našli a neustále „oblažují“ mé weby svými nabídkami na prodloužení bůh-ví-čeho atd.

V rámci preventivního boje proti spamu jsem tady, na BAZHAR.blogu, chtěl nasadit metodu „Umíte počítat?“, kdy člověk musí sečíst třeba 2+2, aby byl jeho příspěvek odeslán. Bohužel to však nefungovalo a já jsem to, naštvaný, nechal být a vesele jsem na to zapoměl. Potom se spam již neobjevoval a tak jsem neměl důvod o tom přemýšlet.

Každopádně jsem se divil, že poslední dobou nemají mé články vůbec žádné komentáře. Moji čtenáři nikdy nebyli moc sdílní a tak mě to znepokojovalo jen okrajově. Nicméně jsem zrovna dneska napsal pod článek na MobilMania.cz s odkazem na mou „mini-recenzi“ Motoroly L7. Vecer jsem se na MobilManii vrátil, abych si přečetl případné reakce.

No a co nevidím. Uživatel „stoural“ si právem stěžuje, že jsou mé stránky dost debilní, protože nejde psát komentáře. Omluvil jsem se a „viníka“ jsem takřka okamžitě nalezl. Zapoměl jsem totiž ten nefunkční „anti-spam“ plugin vypnout.

Když si jenom představím, jak dlouho tu tato chyba byla, kolik lidí musela otrávit přinejmenším stejně, jako „stourala“, dělá se mi špatně.

Chtěl bych se velice omluvit všem, kteří se oprávněně cítili naštvaní!

Při pokusu vyzrát nad spamem jsem dostal sám sebe. O důvod víc, proč nesnáším spam.

2 komentáře k “Jak jsem napálil sám sebe”

  1. 1. Whistler napsal:

    :D Velice vtipné!!! :)

  2. 2. nemo napsal:

    No to teda diky… ;-)

Zanechat komentář

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen.