Archive for April, 2007

Jak jsem vyhrál v soutěži pro Pražáky

Thursday, April 12th, 2007

Občas se nechám zlákat a zapojím se do nějaké soutěže. Tedy ne, že bych propadal k hraní ala Šťastných deset apod.. To ne. Mám na mysli takové ty hry „poši SMS“ a vyhraj. A sice nejčastěji od Vodafone.

A tak jsem se nedávno zapojil do soutěže pořádané Motorolou pod záštitou Vodafone v časopisu ČiliChili při příležitosti uvedení nového českého filmu Pusinky. Film jako takový ve mě vyvolal dojem klasického českého „vytahovače“ peněž z kapes rodičů zkrze jejich „náctileté“ děti. Neviděl jsem ho a prý to má být něco lepšího, než trapnosti ala Snowborďáci. Takže radši pomlčím a možná ho někdy v daleké budoucnosti uvidím – a v takovém případě se o své dojmy jistě na tomto blogu podělím. Tedy jestli sem psát vydržím a neumřu v důsledku tvůrčího vyčerpání. (more…)

YouTube a Chad Vader

Tuesday, April 10th, 2007

Občas se koukám na YouTube, kde hledám různá videa o zajímavých přístrojích. Vcelku nedávno jsem byl ale upozorněn na velice povedený amatérský seriál. Jedná se o parodii na StarWars a popularita tohoto „díla“ je přímo závratná. Tuším, že se to dokonce začalo prodávat i jako DVD…

Je spodivem, že takovéto nízkorozpočtové snímky sledovaností dokáží předstihnout i komerční, velice nákladné, seriály. Tady je všech 8 vydaných epizod (prý bude další řada): 

Epizoda 1


(more…)

Playstation 3 je propadák - já to říkal!

Wednesday, April 4th, 2007

24. 02. 2007 jse napsal poměrně odvážný článek o tom, že Playstation 3 bude v EU propadák. Mnozí s tím nesouhlasili.

Jak se ale zdá, časem se ukazuje, že jsem měl pravdu. Na herním webu Doupě.cz jsem se totiž dočetl, že prodej Playstation 3 poklesl až o 82%.

Samozřejmě se jedná o propad z hodnoty, kdy si kupovali PS3 hromadně všichni fanoušci apod., takže ten „reálný“ propad bude menší. Ovšem i tak se plní má dva měsíce stará předpověď. (more…)