Archive for the ‘Dumbphones’ Category

Recenze Motorola Motofone F3

Wednesday, October 24th, 2007

Bohužel se mi doposud nepodařilo najít fotky z rozbalování telefonu. Proto prosím ignorujte zmínky o mých fotografiích v recenzi. Dodám je až někdy později (=až telefon opět nafotím…). Děkuji za pochopení.

Pokud BAZHAR.blog čtete pravidelně, určitě si pamatujete, že jsem se ve „skoro-recenzi“ Motoroly L7 zmínil o tom, že už žádnou Motorolu nikdy nekoupím. A přece jsem to porušil. A to jen asi cca měsíc po mém prohlášení.

Jak je ale z titulku patrné, nejedná se o jen tak ledasjakou Motorolu. Motorola Motofone F3 je totiž ten zázračný telefon s displejem z „elektronického inkoustu“. Motorola plánuje dobít s tímto přístrojem především rozvojové trhy a v našich krajích je patrně zaměřen na seniory. A právě proto jsem ho vybral.

Motorola MotoFone F3

Alcatel OT Easy naší babičky už si totiž začal žádat v pořadí třetí baterii a gumová krytka ovládacích tlačítek se rozpadla. No a vzhledem k tomu, že baterie se dneska už skutečně špatně shání (tomu telefonu jinak dodnes nic není), bylo rozhodnuto o „narozeninovém dárku“. (more…)