Archive for the ‘Seriály’ Category

YouTube a Chad Vader

Tuesday, April 10th, 2007

Občas se koukám na YouTube, kde hledám různá videa o zajímavých přístrojích. Vcelku nedávno jsem byl ale upozorněn na velice povedený amatérský seriál. Jedná se o parodii na StarWars a popularita tohoto „díla“ je přímo závratná. Tuším, že se to dokonce začalo prodávat i jako DVD…

Je spodivem, že takovéto nízkorozpočtové snímky sledovaností dokáží předstihnout i komerční, velice nákladné, seriály. Tady je všech 8 vydaných epizod (prý bude další řada): 

Epizoda 1


(more…)

Seriálová chudoba

Monday, January 29th, 2007

Jsem trochu (hodně) nemocný. Momentálně mám 38,8°C horečku a celonoční zimnici za sebou. Jestli se Vám proto bude zdát, že tu plácam blbiny, klidně to přičtěte lehkému delíriu.

Tak nějak mě napadlo, jací jsme tady v Republice vlastně chudáci. Nemám náladu rozebírat příčiny a nadávat na vinníky (až jindy…), popíšu tu jenom krátce své pocity.

Týká se to seriálové tvorby u nás. Zatím co tady si užíváme „skovstů“ jako je Ordinace v Růžové zahradě, Letiště, Bazén, Horákovi (to je trochu výjimka), Pojišťovna štěstí a jiné, v Americe se mají podstatně lépe. (more…)