Archive for the ‘Bazar’ Category

Jak jsem prodal telefon zadarmo

Tuesday, November 27th, 2007

Už je to pár týdnů, co jsem tu uveřejnil můj inzerát na prodej NOKIA 9500. Po většinu času o telefon nikdo neměl zájem. Ovšem to se změnilo, když jsem telefon nechal opravit v servisu (měl prasklý kloub).

Za poslední více jak týden jsem zaznamenal mnoho dotazů, mám-li ještě ten zmíněný přístroj. Telefon si svého majitele nakonec našel a to dokonce na dálku – v pátek jsem ho poslal na dobírku poštou.

Domluva zněla, že ho zabalím, pojistím na 5000 a za tu cenu ho nechám na dobírku poslat k novému majiteli.

Teď, když to píšu, je právě středa večer. Zrovna koukám na e-mail od nového majitele. Komunikátor přišel. Vpořádku, pojištěný a zdarma.

Kdybych u té přepážky nestál a neřekl, že ho chci poslat na dobírku…

Mé jediné štěstí je, že kupující byl poctivý, informoval mě o tom a peníze mi pošle jinak. Tímto bych mu rád poděkoval. Tak tedy: Děkuji!

BAZAR: Prodám NOKIA 9500 (prodáno)

Tuesday, November 6th, 2007

UPDATE 2: Telefon prodán

UPDATE: prasklý kloub opraven

Je to tady. Prodávám komunikátor.

Má nově v servisu vyměněný kloub u displeje – záruka na tento díl je tedy 6 mesíců.

K telefonu mám i krabici s návodem, stojánkem, dat. kabelem, nabíječkou a původním headsetem. K tomu přidávám 1GB MMC kartu a značkové horizontální opaskové pouzdro Krusell.

Přístroj nemá původní šedivý kryt, ale originál Nokia černý (tvarově je shodný, ovšem všechny prvky jsou černé – vypadá to i líp). Má velmi slušnou citlivost na WiFi signál.

Nokia 9500Nokia 9500 Nokia 9500Krusell pouzdro

Komunikátor je plně funkční. Šedivá barva z toho pochopitelně leze skoro sama, ovšem to je vlastnost naprosto všech kusů. Ovšem plast pod ní je ještě tmavší a myslím si, že kdyby se seškrábal úplně, vypadal by telefon i vzhledem k tomu krytu lépe.

K vyzvednutí v Praze. Pokud by to byl velký problém, mohu telefon poslat na dobírku (ovšem preferuji osobní odběr). Cena: 4900,–. Cena k jednání.

Kontakt:
E-mail / GTalk: nemoxx[zizala]gma­il.com ICQ: 331236283